O MNIE

Jestem mówcą motywacyjnym, terapeutą, coachem i trenerem z wieloletnim doświadczeniem w przemawianiu i inspirowaniu innych. Posiadam wykształcenie teologiczne, pedagogiczne oraz liczne certyfikaty z zakresu terapii, coachingu, rozwoju osobistego, wystąpień publicznych oraz prowadzenia szkoleń. W kręgu moich zainteresowań znajduje się wiedza z obszarów pedagogiki, psychologii, seksuologii, historii starożytnej, religiologii i teologii.

To co przede wszystkim charakteryzuje mnie jako mówcę, to autentyczność (1) nie jestem kimś innym na scenie, a kim zupełnie innym poza nią; 2) zawsze przeżywam to, o czym mówię 3) jestem przede wszystkim praktykiem, dopiero później teoretykiem), jasność przekazu (1) odpowiednia dykcja 2) rzeczowe argumenty poparte fachową wiedzą 3) potrafię przekazywać trudne treści w przystępny i prosty sposób) oraz tworzenie więzi ze słuchaczami (1) wzbudzanie zaufania 2) dzielenie się osobistymi doświadczeniami 3) wyczuwalna chęć niesienia pomocy innym ludziom). Moje przemówienia są inspirujące, pobudzające do refleksji i niezwykle angażujące dla widzów.

Dysponuję bogatym doświadczeniem zawodowym. Przez szereg lat pracowałem jako pastor, nabywając praktycznych umiejętności w przemawianiu, przewodzeniu i pomaganiu innym. W późniejszym czasie trudniłem się takimi profesjami jak wychowawca kolonii, kierowca-dostawca, pomoc biurowa, agent ubezpieczeniowy oraz opiekun osób starszych, co znacząco przyczyniło się do poszerzenia moich horyzontów myślowych oraz dało wgląd w zróżnicowane potrzeby ludzi z rozmaitych branż specjalistycznych.

Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz doktorantem Uniwersytetu Gdańskiego, aktywnie uczestniczącym w konferencjach naukowych oraz panelach dyskusyjnych.

Przemawiałem na terenie całego kraju w kościołach, szkołach, bibliotekach publicznych i na uniwersytetach, a także za granicą (w języku angielskim). Prowadzę również dwa kanały na YouTube poprzez które dzielę się moją wiedzą z zakresu teologii, pedagogiki i psychologii. Moim marzeniem jest bycie międzynarodowym mówcą, który inspiruje miliony ludzi na całym świecie. Jestem także dumnym ojcem trójki wspaniałych córek, które są dla mnie niewymownie ważne, i które kocham całym sercem (z wzajemnością). Moja szczerość, pasja i zaangażowanie w przemawianie sprawiają, że jestem niezwykle skutecznym mówcą, zdolnym dotrzeć do serc i umysłów słuchaczy. Moje przemówienia są pełne życiowej mądrości, inspirujących historii i praktycznych wskazówek, które prowadzą do pozytywnych zmian w życiu.

W wolnym czasie lubię gotować, czytać książki oraz spędzać czas na łonie natury. Pasjonuję się piłką nożną, jak również grami komputerowymi, szczególnie sportowymi (FIFA, NBA, NHL) i bijatykami (Tekken, Mortal Kombat).
Jarosław Jarosz Coach
Wszystkie produkty
Wszystkie produkty
Wszystkie produkty